Konsolosluk resmi sitesi değildir.Almanya Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: www.tuerkei.diplo.de’dir. İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

Consultation For The Republic Of Germany
Previous
Next

Almanya Vize Başvuru Formu

Almanya’ya seyahat etmek isteyen, Avrupa Birliği vatandaşı olmayan ve yeşil, gri, siyah pasaportu bulunmayanlar için Almanya vize almak zorunludur. Almanya vizesi başvurusunda bulunurken almak istediğiniz vize türüne göre vize evraklarınızı hazırlamanız gereklidir. Vize evrakları arasında yer alan Almanya Vize Başvuru Formu için Almanya konsolosluk sitesini ziyaret ederek indirebilir veya sitemizden tedarik edebilirsiniz. Almanya vizesi konusunda sizlere hizmet veren bir danışmanlık firması olarak güncel evrakları sizlere sunuyor. Almanya Vize Başvuru Formu’nu da güncel olarak indirmenize yardımcı oluyoruz. Başvuru formunun indirilmesi, güncel olarak elde edilmesi, istenilen kriterlere ve standartlara göre doldurularak başvuru dosyası içinde yer alması gereklidir. Vize almak istediğinizde sizden istenilen belgelerin başında gelen Almanya Vize Başvuru Formu, kriterlere uygun olarak doldurulmadığında olumsuz cevap almanıza neden olur. Bu nedenle vize başvuru formunu Almanya konsolosluk resmi sitesinden veya sitemizden tedarik etmelisiniz. Almanya vize türlerinin tamamı için temin etmek zorunda olduğunuz, başvuru dosyanızda yer alması gereken bir evrak olan Almanya Vize Başvuru Formu için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.  

One Response

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Almanya Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: www.tuerkei.diplo.de olup, bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan sahibi sorumlu tutulamaz. Güncel olmayan bilgiler rastlandığı takdirde Gaziantep Vize sitesine bildirmeniz rica olunur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.