Almanya Gaziantep Fahri Konsolosluğu

Ticari faaliyetlerin ve Almanya vatandaşı olanların fazlaca ikamet ettikleri bölgelerde açılan fahri konsolosluklarında biri olan Almanya GaziantepFahri Konsolosluğu vize işlemleri konusunda hizmet vermeyen ve sadece ticari faaliyetlerin daha kolay yürütülmesi, Almanya vatandaşı olanların resmi evrak işlemlerinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi gibi konularda hizmet vermektedir.

 

Aynı zamanda temsilcilik görevi bulunan Almanya Gaziantep Fahri Konsolosluğu, Almanya’nın Türkiye ile olan ilişkilerinin bölgesel olarak yürütülmesinden de sorumludur.

 

Alman vatandaşları için apostil, evlilik, dirim belgesi, pasaport işlemleri, vatandaşlık belgesi işlemleri gibi resmi vatandaşlık işlemleri konusunda hizmet veren fahri konsolosluk, ticari faaliyetlerin daha kolay bir şekilde yürütülmesini sağlar.

 

Almanya resmi tatilleri, Türkiye resmi tatilleri dışında kalan günlerde hafta içi Salı – Perşembe 09:30  – 16:30 saatleri arasında hizmet veren Almanya Gaziantep Fahri Konsolosluğu Organize Sanayi Bölgesi 20. Cadde No: 10 Başpınar / GAZİANTEP adresinde hizmet vermektedir. Vatandaşların kolayca ulaşabildiği fahri konsolosluk çalışma günlerinde sizlere vize işlemleri dışında kalan vatandaşlık hizmetleri konusunda hizmet vermeye devam ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Acil Vize